Про компанію

«АГРОДАР-
УКРАЇНА ПЛЮС»

є одним із великих агропромислових холдингів, який представлений і активно працює на українському і європейському ринках з 1993 р.

Компанія
обробляє землі

Кіровоградського та Знам’янського району. Не використовує синтетичних хімікатів, здійснює мінімальну оранку ґрунтів, не застосовує генетично модифіковані організми.

doris-logo doris-logo
В активах компанії
знаходиться більше

8000 га

орного чорнозему,
з яких

1200 га

переведені
під органічну практику
вирощування
сільськогосподарських культур

Хладокомбінат

«Green Card» —

торгівельна марка, під якою хладокомбінат випускає швидкозаморожені овочі, ягоди, гриби та овочеві суміші у широкому асортименті.

IQF

ТЕХНОЛОГІЯ
МИТТЄВОЇ
ЗАМОРОЗКИ

Всі продукти отримані методом замкненого циклу: вони вирощені на власних полях виробника, заморожені та розфасовані відразу після збору врожаю. Важливо відзначити, що заморожування продукції за технологією IQF здійснюється миттєво і при дуже низькій температурі, що дозволяє ідеально зберегти в продуктах всі їхні корисні і смакові властивості.

doris-logo

Добірна сировина, передові технології вирощування, найсуворіший контроль на всіх етапах виробництва і висока екологічність – всі ці фактори ставлять ТМ «Green Card» у ряд провідних українських брендів, що користується великим попитом споживачів.

ФГ «Бережинське»

Підприємство

отримало сертифікацію
під органічну технологію
вирощування сільсько-
господарських культур.
На виділених під органічне
виробництво землях
вирощується жито,
просо, розторопша.

1200 га

Земель виділено
під органічне
виробництво

Серед таких культур своє місце займає гарбуз. Підприємство вирощує гарбузи сортів «Ждана», «Доля», а також сорт «Голонасіннєвий», основним призначенням якого є виробництво гарбузової олії. Попит на насіння гарбуза і олію з нього обумовлений, перш за все, їхніми особливо високими лікувальними властивостями.

Дуже важливо дотримуватися стандартів технології переробки насіння гарбуза. Першим етапом є прийом насіння, далі відбувається їх очищення від домішок і плівки. Потім насіння калібрують і сортують, після чого замочують і лущать. Перед упаковкою відбуваються два останніх необхідних етапи — це сушка і оптичне сортування. Пріоритетами ФГ «Бережинське» у вирощуванні гарбуза є власний сировинний потенціал, унікальні природно-кліматичні умови для вирощування гарбуза.

doris-logo

А зібраний врожай, у свою чергу, є гарантією відмінної якості і високої харчової цінності вирощуваного продукту.

Елеваторне господарство

Елеватор

має свою залізничну гілку на станції Трепівка Одеської залізниці. Сучасне обладнання дозволяє якісно очищувати та зберігати сільськогосподарську продукцію.

На полях холдингу
у 2015 році було
вирощено та зібрано:

22000 тонн

зернових, олійних
та технічних культур.

25000 тонн

ОБСЯГ ЗБЕРІГАННЯ
ТА ВІДВАНТАЖЕННЯ

Елеваторне господарство, яке працює на підприємстві, очищає, зберігає та відвантажує зернові, олійні та технічні культури обсягом до 25 000 тонн. Потужність елеватора характеризується середньоденною прийомкою — до 600 тонн, переробкою — 300–350 тонн, відвантаженням — 350 тонн.

Для обробки та культивації земельних ділянок на підприємстві використовується сучасне сільськогосподарське обладнання та механізми. Фахівці протягом року вивчають та застосовують нові технології обробки землі, провідні наукові екологічні методи вирощування для забезпечення збору максимальної кількості врожаю.

«Знам’янський граніт»

Компанія

пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг, пов'язаних з видобутком і перевезенням фракційного щебеню, а також буропідривними роботами.

500000 м3/рік

продуктивність
дробильно-
сортувального
заводу

Отримують щебінь гранітний шляхом дроблення природного граніту у дробильній машині, а перед цим монолітні гранітні скелі піддають дії вибуху.

Щебінь гранітний кубовидної категорії є найміцнішим і дає найбільш щільну утрамбовку. Саме такий щебінь виробляє компанія «Знам’янський граніт» на своїх кар'єрах. Також однією з характерних особливостей є висока міцність гранітного щебеню, він абсолютно простий в обробці, має відмінні показники водопоглинання, густини і морозостійкості.

Кар’єр пропонує різні фракції щебеню: 2–5, 5–20, 20–40, 40–70. Його якість забезпечує дробильно-сортувальний завод, побудований з урахуванням вітчизняного та зарубіжного досвіду.

doris-logo

Щебінь з гранітів відповідає нормам ДСТУ Б В.2.7.-74-98 (гармонізований з Міждержавним стандартом ГОСТ 8267-93).

Фотогалерея